Послуги > Передпроектний консалтинг

Передпроектний консалтинг

Інститут "НДІпроектреконструкція" виконує передпроектні дослідження, обґрунтування, аналізи і експертні оцінки. Наші консультаційні послуги на цій стадії допомагають нашим клієнтам прийняти єдино правильні рішення щодо економічної обґрунтованості та безпеки спорудження майбутнього об'єкта.

До рішення про будівництво атомної, теплової електростанції або електростанції з поновлюваними джерелами енергії потрібно підходити з надзвичайною серйозністю і всебічною оцінкою доцільності спорудження такого об'єкта. Помилкові рішення, прийняті на цьому етапі, найчастіше тягнуть за собою низьку економічну ефективність і навіть проблеми безпеки для навколишнього середовища і людей.

Для того, щоб наші замовники були впевнені в правильності свого вибору, інститут "НДІпроектреконструкція" пропонує консультаційні послуги, які в перспективі допоможуть уникнути непотрібніх фінансових витрат та багатьох проблем технічного характеру.

Наші консультаційні послуги на стадії передпроектної підготовки містять:

  • Аналіз проектної документації за запитом замовника
  • Підготовка експертних висновків щодо технічних рішень проекту, що знаходиться на стадії розробки або реалізації
  • Оцінка якості будівельно-монтажних робіт (поточних і здійснених)
  • Аналіз виявлених невідповідностей і дефектів, допущених на стадії реалізації проекту, з підготовкою рекомендацій по їх усуненню